Victoria Beckham z nowym kucykiem

Victoria Beckham ostatnio zajęta była głównie projektowaniem ubrań do swoich kolekcji,  które miały premierę podczas nowojorskiego tygodnia mody, ale nawet w najmniejszym stopniu nie przeszkodziło jej to w nadążaniu za ostatnimi trendami fryzjerskimi na 2012 rok.

victoria beckham długie włosy kucyk

Podczas kolacji po zakończeniu pokazów w Nowym Jorku mogliśmy zobaczyć ją w bardzo dobrze dobranym kucyku. Co prawda fryzura ta jest modna już od 2 sezonów, jednak w wykonaniu Victorii Beckham nabrała nowego wyrazu.

Mamy tutaj włosy spięte z tyłu w stylu lat sześćdziesiątych oraz luźne pojedyncze kosmyki, trochę w stylu „grunge” opadające na twarz.

victoria beckham kucyk

I choć faktycznie Victoria może być ostatnio zapracowana to nie pozwala sobie na to by być na bakier z najnowszymi trendami fryzjerskimi.

źródło: www.vogue.co.uk


27 Comments on this post

  1. […] Beckham w pofalowanych włosach 26 lutego 2012By redakcjaOstatnio pisaliśmy fryzurze w jakiej Victoria Beckham wystąpiła podczas imprezy, która odbyła się po pokazie jej kolekcji […]

  2. […] Zobacz też: Które gwiazdy wystąpiły w kucyku na gali rozdania Oscarów – Fryzury gwiazd Oscary Victoria Beckam w nowej stylizacji – Victoria Beckham z kucykiem […]

Comments are closed.