Trendy fryzjerskie 2012 – przedziałek z boku

Wiosną i latem 2012 przedziałek z boku głowy nie będzie już tak bardzo dominował we fryzurach jak podczas jesieni i zimy 2011, ale nawet pomimo tego będzie to jedno z najmodniejszych uczesań. Głównie dlatego, że tak uczesane włosy przy każdej okazji wyglądają na bardzo eleganckie, a fryzura sprawia wrażenie wyszukanej i wyrafinowanej.

 

Przedziałek z boku głowy jest bardzo wygodną fryzurą np. w połączeniu z równie modnym obecnie kucykiem. Wystarczy zebrać włosy w niski luźny kucyk albo w kok i w ten sposób mamy gotową prostą, a jednocześnie bardzo elegancką fryzurę do biura.

 

Jednak myliliby się ci, którzy uważają, że przedziałek z boku głowy to uczesanie tylko dla grzecznych dziewczyn. Ta fryzura ma również drugie oblicze, bardziej niegrzeczne, w stylu grunge. Wystarczy zapleść włosy przed snem, a rano tylko je rozpuścić i część z nich założyć za ucho.

 

Zobacz też pozostałe trendy fryzjerskie na rok 2012 – kliknij TU.

źródło: glamourmagazine.co.uk


23 Comments on this post

  1. […] Kucyk – praktycznie w każdym wydaniu 2. Przedziałek z boku głowy – zobacz więcej 3. Dodatki do uniesionych włosów (biżuteria fryzjerska) 4. Szykowne bardzo eleganckie fryzury 5. […]

Comments are closed.