Trendy fryzjerskie 2012 – kucyk

Kucyk zawładnął praktycznie wszystkimi wybiegami, na których pokazywano trendy na wiosnę i lato 2012. Można było dostrzec wszystkie możliwe rodzaje kucyków – od długich opadających swobodnie, przez proste upięte klasycznie, aż po misternie zaplecione.

Oto kilka propozycji dotyczących kucyka.

Bardzo efektownie wyglądają kucyki mocno ściągnięte z tyłu, do których przygotowania używa się specjalnych „ściągaczy”.

 

Inną wersją kucyka może być, bardzo misterne upięcie, bądź podzielenie kucyka na dwi bądź trzy części. To na co należy zwrócić uwagę to miejsce, w którym włosy spięte są „po raz ostatni”. Należy pamiętać, że poniżej karku włosy powinny już swobodnie opadać.

 

Kolejna propozycja to połączenie kucyka i gładko uczesanych włosów na górze głowy. Polecamy tę fryzurę szczególnie na okazje gdy chcesz wyglądać skromnie i jednocześnie elegancko.

 

Z kolei kucyk spięty w połowie głowy jest idealnie dopasowany do bardzo modnego ostatnio w USA „Preepy style”. Styl ten inspirowany jest wizerunkiem studentów, pochodzących z wyższych klas społecznych, którzy wyróżniają się wysokim standardem życia. „Preepy Style” nawiązuje do elitarnych sportów takich jak golf, polo, krykiet.

Jeśli zaś zależy Wam na tym aby fryzura nie była zbyt odważna, ale by jednocześnie zwracała uwagę, połączcie dwa trendy, które będą modne w tym roku – czyli kucyk i przedziałek po środku głowy. Dzięki tak prostemu zabiegowi będziecie wyglądały dużo bardziej naturalnie.

 

Zobacz też:
Które gwiazdy wystąpiły w kucyku na gali rozdania Oscarów – Fryzury gwiazd Oscary
Victoria Beckam w nowej stylizacji – Victoria Beckham z kucykiem

Pozostałe trendy fryzjerskie na rok 2012 znajdziesz w artykule – Trendy fryzjerskie na rok 2012

źródło: glamourmagazine.co.uk

 


21 Comments on this post

  1. […] « Oscarowe fryzury czyli kilka trendów na 2012 rok Trendy fryzjerskie 2012 – kucyk […]

Comments are closed.