Trendy fryzjerskie 2012 – eleganckie fryzury przygotowywane podczas suszenia włosów

W ubiegłym roku jednym z najpopularniejszych uczesań, był przedziałek po środku głowy. W tym roku również będzie popularny, ale już nie jako główna część fryzury, a raczej jako dodatek. Do na przykład pofalowanych włosów układanych na szczotkę podczas suszenia. Do fryzur z przedziałkiem świetnie wyglądają błyszczące włosy delikatnie wywinięte na końcach.

 

 

Można również połączyć dwa tegoroczne trendy – czyli przedziałek z boku głowy i fale zrobione na końcach włosów. Aby uzyskać taki efekt, końce włosów należy zawinąć i suszyć na dużej okrągłej szczotce.

 

 

Jeśli macie naturalnie kręcone (bądź falujące) włosy, pod żadnym pozorem nie prostujcie ich. Pozwólcie im układać się naturalnie, dodatkowo podkręcając jeszcze fryzurę w kilku miejscach.

 

 

Aby uzyskać efekt większej objętości włosów nakręćcie je podczas suszenia na szczotkę, a same końcówki wywińcie na zewnątrz. Innym bardzo skutecznym i jednocześnie prostym sposobem jest wysuszenie włosów „do góry nogami” – czyli swobodnie opadających z przodu głowy.

 

 

źródło: glamourmagazine.co.uk


5 Comments on this post

  1. […] – dowiedz się więcej (klik) 3. Dodatki do uniesionych włosów (biżuteria fryzjerska) 4. Eleganckie fryzury układane podczas suszenia włosów 5. Włosy wyglądające jak mokre 6. Skręcone warkocze i warkoczyki 7. Przedziałek po środku […]

Comments are closed.