Trendy fryzjerskie 2012 – dodatki do włosów

Jeśli wydawało Wam się, że włosy zaczesane do góry czy też upięte z tyłu są już przeszłością, to będziecie musiały zrewidować swoje poglądy. W tym roku bardzo modne będą eleganckie dodatki, gustowne przepaski do włosów oraz minimalne detale, które decydują o wyglądzie fryzury. Jak wiadomo – diabeł tkwi w szczegółach.

Aby uzyskać bardzo elegancką fryzurę wystarczy w spięty luźno kok wpiąć kilka spinek z perłowym zakończeniem.

Natomiast aby uzyskać fryzurę niczym z wybiegu na pokazie mody wystarczy wpiąć spinki w mokre włosy (a jeśli nie w mokre włosy, to można użyć żelu, żeby nadać włosom połysk)

 

 

Inną ciekawą fryzurą, w której można wykorzystać spinki – tym razem już bardziej tradycyjne jest połączenie kucyka, koka i upięcia. Fryzura jest bardzo łatwa w przygotowaniu – przy spinaniu luźnego koka zostawiamy kilka pasm włosów luzem, a następnie przypinamy je na różnych wysokościach z tyłu głowy.

Aby uzyskać modną fryzurę, w tym roku nie trzeba będzie szczególnie się starać. Wystarczy wokół kucyka zapiąć metalową spinkę, najlepiej elastyczną, która obejmie całość włosów.

 

 

Jeśli należycie do tych bardziej odważnych, możecie całkowicie poszaleć z upięciami i spinkami we włosach. Jedynym ograniczeniem niech będzie Wasze wyczucie stylu. Aby przygotować taką fryzurę wystarczy skręcić poszczególne pasma włosów i wpiąć w nie trochę większe niż standardowe spinki, przy czym włosy spinamy tylko z tyłu głowy.

 

 

Innym z modnych dodatków będzie bardzo niedoceniana przepaska na włosy. Poniżej w dwóch wydaniach bardziej eleganckich.

 
Na zakończenie jeszcze mała inspiracja zaczerpnięta z jednego z pokazów mody. Złote dodatki bardzo fajnie zgrane z kokiem.

źródło: glamourmagazine.co.uk


40 Comments on this post

  1. […] dowiedz się więcej (klik) 2. Przedziałek z boku głowy – dowiedz się więcej (klik) 3. Dodatki do uniesionych włosów (biżuteria fryzjerska) 4. Szykowne bardzo eleganckie fryzury 5. Włosy wyglądające jak mokre 6. Skręcone warkocze i […]

Comments are closed.