Trendy 2013 jesień – krótkie włosy

Zbliża się zima, ale przed nami jeszcze jesień, zatem najwyższy czas przyjrzeć się trendom jakie będą popularne w tym roku. Na początek krótkie włosy.

1. Wet Look

Ten styl jest popularny już od dłuższego czasu, ale w niczym nie przeszkadza to aby był równie modny tej jesieni. Włosy ułożone w ten sposób można było zobaczyć u modelek na pokazach Cabali czy Prada. Takie fryzury są bardzo sexy, są łatwe do ułożenia i na pewno będą wybawieniem, kiedy mamy zły dzień i nie wiemy co zrobić rano z włosami.

Aby osiągnąć taki efekt po prostu użyj żelu bądź pianki do stylizacji. Możesz spróbować użyć także olejku kokosowego, który nie dość, że pomoże ułożyć fryzurę, to jeszcze nawilży Twoje włosy.
2. Fryzury z grzywką

Grzywka dowolnego rodzaju będzie jesienią bardzo modna. Nie ważne czy to prosta, czy lekko potargana, średniej długości czy długiej, czy nawet krótkiej, czy też zaokrąglona w stylu lat 70-tych. Każda grzywka będzie hitem oczywiście pod warunkiem, że będzie ona dobrze dobrana do kształtu twarzy. Fryzury z grzywką można było podziwiać na pokazach chociażby Chanel czy Kenzo

3. Krótkie włosy

Krótkie fryzurki wracają do łask, w tym roku były zainspirowane minimalistycznymi elementami ubioru, ale nie bez znaczenia jest też fakt, że o krótkie włosy zwyczajnie dużo łatwiej dbać. W swoich pokazach na krótkie fryzury postawili Louis Vuitton czy Chanel.

4. Kolorowe włosy

Pora dodać swojemu wyglądowi trochę wyrazistości. Zazwyczaj pod koniec lata i wczesną jesienią da się zauważyć, że większość dziewczyn albo farbuje włosy na stonowane kolory, albo wraca do swoich naturalnych włosów. Nadal trendy będą ombre hair jednak jeśli wahacie się pomiędzy dwoma odcieniami i nie wiecie, który z nich wybrać… czemu nie użyć obydwu na raz. Możecie pofarbować jedynie końcówki włosów na takie kolory jak: czerwony czy pomarańczowy i zobaczycie jak ciekawie będą wyglądały z Waszym naturalnym odcieniem.

 

Krótkie fryzury trendy jesień 2013

Picture 1 of 8

Krótkie fryzury trendy jesień 2013

 

Zobacz również