Polecany salon – fryzjergrzybowska.warszawa.pl

fryzjergrzybowskaDzisiejszym wpisem chciałabym zapoczątkować cykl, w którym będę przedstawiała Wam salony, które są godne polecenia.

Na początek mój zaprzyjaźniony salon na ulicy Grzybowskiej, który z całą odpowiedzialnością mogę polecić. Salon znajduje się na ulicy grzybowskiej 90 i czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 20:00, a w soboty od 8:00 do 13:00. Numer do salonu to: 22 632-43-50. Więcej informacji na stronie http://www.fryzjergrzybowska.warszawa.pl/

W salonie pracują 3 fryzjerki i każda z nich jest co tu dużo mówić świetna. Zawsze wychodziłam zadowolona i uśmiechnięta, bez względu na to czy tylko podcinałam końcówki, czy też decydowałam się na gruntowną metamorfozę. Świetnie potrafią dobrać fryzurę i ostrzyc tak, że później nie trzeba się martwić przy jej samodzielnym układaniu.

artego

Salon istnieje od 1995 roku, w ostatnim czasie przeszedł remont dzięki czemu wnętrza są nowocześnie urządzone i wyglądają bardzo stylowo.

Fryzjer Grzybowska oferuje pełen zakres usług:
– koloryzacja
– strzyżenie damskie
– strzyżenie męskie
– strzyżenie dzieci
– modelowanie
– upięcia ślubne i wieczorowe
– baleyage, dekoloryzacja
– trwała ondulacja
– stylizacja peruk

 

fryzjergrzybowska warszawa

 

W ofercie znajduje się również przedłużanie i zagęszczanie włosów, które jest świetną alternatywą dla włosów cienkich i zniszczonych. W salonie można również wyprostować włosy z użyciem kaszmiru dzięki czemu uzyskuje się efekt zdrowych i pięknych włosów.

Gorąco polecam wizytę, na pewno się nie zawiedziecie.