Oscarowe fryzury czyli kilka trendów na 2012 rok

Fale, kucyki, koki, boby i wszelkiego rodzaju zaplecione włosy królowały w tym roku na gali rozdania najważniejszych nagród filmowych na świecie Oscarów.

Już od dawna gwiazdy pokazujące się na czerwonym dywanie potwierdzają trendy fryzjerskie, które będą obowiązywały na wiosnę i latem w nadchodzącym roku.

W 2012 roku bez wątpienia hitem będą fale na włosach oraz już 3 sezon z rzędu włosy spięte w kucyk w najróżniejszych wydaniach.

Przegląd oscarowych fryzur rozpoczniemy od Gwyneth Paltrow, która zaprezentowała nisko złapanego kucyka.  Fryzura sprawiła, że gwiazda wyglądała bardzo szykownie i elegancko.

gwyneth paltrow kucyk złapany nisko

W nieco innym kucyku wystąpiła Sandra Bullock. Jej kucyk jest złapany dużo wyżej. Jak określił to stylista aktorki jest to fryzura z potrójnym „ekstra” czyli – ekstra wysoki, ekstra elegancki oraz extra długi kucyk. Dzięki takiemu uczesaniu uwagę przykuwa długość włosów oraz ich fantastyczny kolor.

Kolejnym popularnym trendem będą bez wątpienia fale na włosach. Podczas gali mogliśmy obejrzeć taką fryzury między innymi u Stacy Keibler. Jej fryzura  bardzo dobrze układała się dzięki podkręceniu włosów w kierunku jednego z ramion. Taki zabieg sprawił, że włosy wyglądały bardzo naturalnie i olśniewająco.

stacy keibler pofalowane włosy

Kolejną gwiazdą, która postawiła na fale była Jessica Chastain. U niej z kolei lekko falujące włosy opadały na ramiona, natomiast na górze głowy fryzura została lekko podniesiona, a to za sprawą zaplecionych kilku kosmyków włosów. Tak uczesane włosy wyglądają bardzo naturalnie, a kobiecie dodają delikatności.

jessica chastain pofalowane włosy

Z kolei Kristen Wiig połączyła dwa trendy, które będą popularne w 2012 roku, a mianowicie przedziałek po środku oraz… delikatnie pofalowane włosy.

Oprócz kucyków i fal bardzo popularne w tym roku będą również różnego rodzaju koki i to zarówno te nawiązujące wyglądem do tradycji lat 60 jak i te bardziej nowoczesne oparte na zaplecionych włosach.

Pierwszy z tych trendów zaprezentowała Jennifer Lopez.

Natomiast drugi – czyli ten oparty na bardziej nowoczesnych kokach Emma Stone.

W tym roku popularne będzie również łączenie ze sobą różnych trendów – przedsmak takich połączeń zaprezentowała Kate Mara, która połączyła pofalowane włosy ułożone na bok z delikatnym kokiem.

W 2012 roku jednym z wiodących uczesań będą fryzury zaczesane lekko do góry oraz oparte na warkoczach czy też plecionych włosach. Na gali rozdania Oscarów, fryzurę taką zaprezentowała Bernice Bejo.

Natomiast wśród tych wszystkich nowości jest również nieśmiertelny bob, który w zależności od okazji może być fryzurą zawadiacką, romantyczną czy też bardzo elegancką. W tej ostatniej wersji zaprezentowała go Rose Byrne, która do tradycyjnego boba dołożyła tegoroczny trend – czyli głęboki przedziałek z jednej strony oraz świetnie dopasowaną grzywkę.

Wszystkie te trendy, o których wyżej wspominaliśmy będą modne nadchodzącej wiosny oraz podczas lata. W 2012 roku stawiamy przede wszystkim na naturalność oraz proste uczesania.

Więcej o trendach fryzjerskich na 2012 rok już wkrótce.

Zapraszamy do tekstu na temat trendów fryzjerskich, które obowiązywać będą w 2012  roku – http://www.hairstyle24.pl/trendy-fryzjerskie-na-2012-rok

źródło: instyle.com; usmagazine.com


24 Comments on this post

  1. […] Zapraszamy również do tekstu na temat fryzur w jakich wystąpiły gwiazdy podczas gali rozdania Oscarów – http://www.hairstyle24.pl/oscarowe-fryzury-czyli-kilka-trendow-na-2012-rok […]

  2. […] też: Które gwiazdy wystąpiły w kucyku na gali rozdania Oscarów – Fryzury gwiazd Oscary Victoria Beckam w nowej stylizacji – Victoria Beckham z […]

Comments are closed.