Modne kolory włosów 2015

kolory wlosow 2015

Z nowym rokiem zawsze przychodzi ochota na coś nowego, bardzo często zastanawiamy się nad nowym kolorem włosów. Zazwyczaj jednak pojawia się ten sam problem – na jaki odcień się zdecydować. Postanowiliśmy przyjść Wam z pomocą i w poniższej galerii prezentujemy kolory, które będą modne w 2015 roku:

1. Lniany blond: w nowym roku jasne odcienie blondu i platyny, które były popularne wiosną i latem 2014 zaczną trochę się zmieniać i ciemnieć. Idealnym kolorem będzie teraz: lniany blond. Na taką zmianę zdecydowały się już teraz: Taylor Schilling, Taylor Swift, Julianne Hough

2. Bronde – to świetny sposób aby rozświetlić swoje włosy i twarz. Dodanie słonecznych refleksów na dolnej części włosów sprawi, że będziesz wyglądać elegancko, a jednocześnie dziewczęco. Na taki kolor zdecydowały się: Chrissy Tiegen, Elisabeth Moss, Jessica Alba.

3. Miedziany – to wybór dla odważnych żywiołowych dziewczyn. Idealnie podkreśli niebieskie i zielone oczy. Włosy w kolorze miedzi mają: Emma Stone, Debra Messing; Karen Elson.

4. Sombre – tradycyjne dobrze znane bardzo kontrastowe ombre zostało zastąpione czymś bardziej delikatnym i subtelnym. To właśnie sombre – jest znacznie bardziej naturalne. Sombre mają: Kerry Washington, Tina Fey, Lily Aldridge.

5. Intensywna czekolada – idealnym brązem w 2015 roku będzie mieszanka koloru czekoladowego z kasztanowym. Ten kolor jest uniwersalny bo pasuje do każdej cery. Włosy w tym kolorze mają: Selena Gomez, Michelle Dockery, Kim Kardashian.

Modne kolory włosów 2015

Picture 1 of 15

Modne kolory włosów 2015

źródło: elle.com

Zobacz również