Modne fryzury – jesień 2015

modne fryzury jesien 2015 przedzialek po srodku

Tej jesieni zdecydowanie będzie królował styl boho, a najmodniejszą fryzurą będą: delikatne, niedbałe fale z przedziałkiem na środku głowy. Taka fryzura będzie odpowiednia zarówno na spotkanie biznesowe, jaki i na imprezę czy na wypad ze znajomymi.

Jesienią będziemy mogli również zaobserwować powrót do łask wszelkiego rodzaju grzywek – czy to klasycznych, zawadiackich, zaokrąglonych, ściętych na prosto bądź na skos. Warunek jest tylko jeden: muszą pasować do owalu twarzy.

nieskie upiecie kucyka

W tym sezonie fryzjerzy stawiają na szykowną nonszalancję. Ma być zwiewnie, ale i zadziornie. To o czym należy pamiętać i na co zwrócić uwagę to fakt, że koki, jak i kucyki powinny być upięte na wysokości karku lub na czubku głowy. Nadal modne będą warkocze czy to klasyczne francuskie, plecione z boku lub subtelne czy też przebijające się wśród rozpuszczonych włosów.

Warto wspomnieć także o kolorach – najmodniejsze będą złociste blondy, rudości, lekkie, przenikające. Mieliśmy trwający długo sezon na ombre i te kolory nie zginą tak szybko. Modne będzie ozdabianie włosów zdobionymi spinkami i błyszczącymi opaskami. Do łask powraca również karbownica. A już niedługo u nas galerie z przykładami takich fryzur.

Zobacz również