Metamorfoza Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska, aktorka która przez większą część swojej obecności w mediach kojarzona była z długimi, bujnymi, ciemnymi włosami w 2009 roku postanowiła odmienić całkowicie swój wizerunek.

joanna koroniewska długie włosy blondźródło: plotek.pl 

Pierwszą decyzją było drastyczne skrócenie włosów, a także zmiana koloru na chłodny jasny blond.  Z długich ciemnych włosów niewiele pozostało.

joanna koroniewska długie ciemne włosy joanna koroniewska fale

Po raz pierwszy nową fryzurę Joanna Koroniewska zaprezentowała podczas wywiadu telewizyjnego.

joanna koroniewska włosy proste blond joanna koroniewska włosy blond proste

źródło zdjęć: plejada.pl

Jak widać, nie była to całkiem udana wersja fryzury, która ewidentnie mogła by być ona ułożona mniej na gładko, dzięki czemu efekt byłby dużo bardziej intrygujący oraz „łobuzerski”.

Jednak co się odwlecze – niedługo potem Joanna Koroniewska zaprezentowała fryzurę, w której pojawił się element „artystycznego nieładu”,  dzięki czemu fryzura stała się dużo ciekawsze i o wiele bardziej pasowała aktorce.

joanna koroniewska krótka fryzura blond

joanna koroniewska fryzura blond joanna koroniewska blond

źródło zdjęć: se.pl

W nowym kolorze włosów aktorka wygląda i czuje się bardzo dobrze i nie zamierza chyba w najbliższym czasie zmieniać koloru włosów. Natomiast zmianie ulega ich długość. Obecnie Joanna Koroniewska jest właścicielką długich blond włosów, które w zależności od okazji są mniej bądź bardziej pofalowane.

joanna koroniewska jasny blond

źródło zdjęcia: skan magazynu Shape/plotek.pl


Comments are closed.