Kolory włosów 2014

kolory wlosow 2014Mamy przed sobą jeszcze jesień, ale już teraz warto przyjrzeć się kolorom, które będą modne w przyszłym roku. Nie będzie wielkim zaskoczeniem jeśli napiszę, że 2014 będzie bardzo kolorowy. Właśnie teraz chyba, nawet bardziej niż wcześniej do tej pory z cienia wychodzą zdecydowane i mocne kolory, i nie chodzi mi tylko o odcienie naturalnych włosów, ale właśnie o takie kolory jak czerwienie czy błękity.

Jeszcze kilka lat temu takie włosy szokowały, teraz wraz z rozwojem możliwości farbowania włosów stają się coraz bardziej popularne. W dalszym ciągu modne będą ombre czy też odwrócone ombre. Bardzo popularne zapewne będą również tak zwane „splashlights”, o których już wcześniej pisałam (http://www.hairstyle24.pl/farbowanie-wlosow-nowy-trend)

Ciekawym trendem będzie również ombre highlights – czyli ombre w niepełnym wydaniu. Przy tej fryzurze farbuje się jedynie poszczególne kosmyki włosów i to też tylko na końcach. Jest to świetne rozwiązanie dla dziewczyn, które szukają czegoś bardziej delikatnego.

Ciekawym, ale tylko dla bardzo odważnych z Was będzie farbowanie całości włosów na zupełnie nienaturalne kolory – błękity, fiolety, czerwienie – myślę, że ten trend jednak nie rozwinie się, aż tak bardzo jak te wcześniejsze.

Poniżej przygotowałam dla Was galerię ze wszystkimi powyższymi trendami – same zobaczcie, który kolor najbardziej Wam odpowiada.

Kolory włosów 2014

Picture 1 of 12

Zobacz również