Jak zagęścić rzadkie włosy?

Masz problem z rzadkimi włosami, są zbyt delikatne i wypadają?

Zapewne intensywnie zastanawiasz się jak zagęścić włosy. Głównym działaniem na jakim należy skupić się podczas prób zagęszczenia włosów jest wyhodowanie nowych, które pozwolą naturalnie dodać naszej czuprynie gęstości. Nowe włosy hodujemy z nieaktywnych lub poważnie osłabionych cebulek, dlatego też ważne jest szukanie sposobów na zagęszczenie włosów, które skupiają się na solidnym odżywieniu włosów, wzmocnieniu ich oraz pobudzeniu do działania, jakim jest wzrost. Baby hair – bo tak popularnie nazywa się nowe, delikatnie wyrastające włoski, doskonale regenerują się podczas kuracji z wykorzystaniem kozieradki, soku z cebuli, jaj, oliwy z oliwek, oleju kokosowego czy różnych mieszanek olejków roślinnych. Sprawdź również zagęszczanie włosów preparatem Dr Hair, który zbudowany jest z nanowłókien doczepiających się do Twoich włosów. 

Nowe włoski które pozwalają zagęścić naszą fryzurę, możemy pobudzić do działania również poprzez zdrową dietę, która skutecznie odżywia skórę głowy, sprawiając, że cebulki zyskują nową siłę do wzrostu, skutecznie zagęszczając włosy. Efekty rozmaitych kuracji widoczne są w dużej mierze dopiero wówczas gdy włosy zaczynają zyskiwać na długości, jednak sam fakt pojawienia się „młodych” włosków daje powód do radości, gdyż stanowi podstawę gęstszej fryzury. Hodowanie nowych włosków polegać może na łączeniu różnych metod pielęgnacji w tym nie tylko zdrową dietę, ale również wcierki i naturalne suplementy jak siemię lniane, herbata lub sok z pokrzywy, kiełki różnego rodzaju, sok z brzozy, orzechy, olej lniany, oraz inne produkty, które poza wpływem na zagęszczanie włosów, dbają o zdrowie naszej skóry, dłoni i paznokci. Systematyczne stosowanie poszczególnych, dobroczynnych dla zdrowia naszych włosów produktów jest jednak kluczem do sukcesu – sporadyczne ich stosowanie nie przyniesie rezultatów o jakich marzymy.

 

Młode włoski, które pojawiają się na skutek kuracji na całej głowie to wielki sukces, a najczęściej pojawiają się one na linii włosów wokół czoła, na zakolach, koło uszu oraz na karku. Na początku bywają kłopotliwe gdyż „sterczą” i ciężko nad nimi zapanować, jednak w miarę upływu czasu, gdy rosną, stają się integralną częścią każdej fryzury, która zyskuje za ich sprawą wyjątkową gęstość i objętość.