Head&Shoulders Soothing Care – nowy produkt

Nowy szampon Head&Shoulders Soothing Care z ekstraktem z eukaliptusa, pomaga zwalczać dolegliwości towarzyszące łupieżowi, przynosząc jednocześnie ulgę podrażnionej skórze głowy oraz pozostawiając perfekcyjnie czyste i do 100% wolne od łupieżu włosy.

Zdrowa skóra głowy odnawia się w 28-dniowym cyklu. Zachwianie jej homeostazy skutkuje przyspieszeniem tego procesu aż do 5 dni. Takie zaburzenie równowagi skóry głowy, którego wynikiem są podrażnienie, uczucie swędzenia oraz łupież, spowodowane jest reakcją organizmu na obecne na jej powierzchni mikroorganizmy i może być dodatkowo nasilone negatywnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych, takich jak: zanieczyszczenie powietrza, zmiany temperatury czy stres. W rezultacie efektem jest swędząca, podrażniona skóra głowy oraz łupież. Dodatkowo, stan zapalny i podrażnienie skóry głowy wzrastają przy częstym drapaniu, nasilając tym samym uczucie swędzenia i powstawanie łupieżu.

Jest jednak sposób na tę przykrą dolegliwość – nowy szampon Head&Shoulders Soothing Care z przełomową technologią pomiaru biomarkerów histaminy i ekstraktem z eukaliptusa, pomaga przynosić natychmiastową ulgę dla swędzącej i  podrażnionej skóry głowy już po pierwszym myciu oraz redukować przyczyny powstawania łupieżu.

Nowy szampon pomaga dbać o to, by włosy były perfekcyjnie czyste, a także chronić je przed uszkodzeniami, sprawiając, że ich włókna stają się mocniejsze, a powierzchnia gładsza.

„Jak dowiedziono w badaniach klinicznych, zbyt wysokie stężenie histaminy, będące główną przyczyną dolegliwości towarzyszących łupieżowi, maleje po użyciu szamponu Head&Shoulders Soothing Care w ponad 84%”, mówi dr Rene Rust. „Przynosi to aż do 100% ulgi w swędzeniu skóry głowy” – dodaje.

źródło: materiały prasowe

 

Zobacz również