Fryzury aktorek na gali rozdania Feliksów

Całkiem niedawno odbyła się gala, na której rozdano nagrody dla najlepszych aktorów i reżyserów teatralnych – Feliksy Warszawskie 2012. Nas oczywiście najbardziej interesowały fryzury, w których zaprezentowały się aktorki.

Niewątpliwie najlepiej ze wszystkich osób obecnych na uroczystości wyglądała Marta Żmuda Trzebiatowska, która prowadziła imprezę. Doskonale przygotowana fryzura, oparta o bieżące trendy fryzjerskie po prostu olśniewała.

marta żmuda trzebiatowska marta żmuda trzebiatowska fryzura

Agata Kulesza zaprezentowała niezbyt wyszukane uczesanie, aczkolwiek widać, że włosy są starannie ułożone.

 

Beata Ścibakówna zdecydowała się na przedziałek z boku głowy i rozpuszczone włosy. Naszym zdaniem nie najgorsza stylizacja.

beata ścibakówna fryzura beata ścibakówna

Maria Konarowska – bardzo poprawna fryzura, przedziałek z boku głowy, luźno  rozpuszczone włosy, fajnie zrobiona objętość. Uczesanie zdecydowanie na plus.

 

Widać, że Agata Załęcka starannie się przygotowała – góra włosów zaczesana lekko do tyłu, coś w stylu quiffa, natomiast reszt delikatnie pofalowana. Jak dla nas drugie miejsce za fryzurę na gali, tuż za Martą Żmudą Trzebiatowską. Monika Krzywkowska zaprezentowała bardzo skromną fryzurę, jak dla nas aż za skromną, z takich włosów można wyczarować dużo więcej.

agata załęcka 

źródło: plotek.pl

Zobacz również


Comments are closed.