Farbowanie włosów – nowy trend

Dzisiaj chciałabym opisać jeden z trendów w farbowaniu włosów, który ostatnio bardzo mocno zyskuje na popularności. Szczególnie teraz kiedy farbowanie włosów stało się zupełnie odmienne od tego z czym miałyśmy do czynienia przez ostatnie lata.

Nowe techniki i nowe kolory coraz śmielej wchodzą do salonów fryzjerskich, same na pewno zauważyłyście, że powszechne stają się rozjaśnione końcówki, ombre, czy nawet fioletowe włosy jako fryzury na co dzień. Farbowanie włosów stało się kolejną z możliwości aby się wyróżnić.

Najnowszym trend w koloryzacji włosów nazywa się „splashlights”. Nie spotkałam się jeszcze z polskim odpowiednikiem tej nazwy zatem pozostanę przy oryginalnym określeniu. Splashlights polega na rozjaśnieniu włosów w bardzo charakterystyczny sposób – otóż rozjaśnia się jedynie poziomy pasek na włosach dzięki czemu osiąga się efekt taki jakby na włosy padło światło.

Poniżej 2 przykłady takiego rozjaśnienia włosów. I już nie mogę się doczekać kiedy w podobny sposób, włosy farbować zaczną gwiazdy.

farbowane wlosy jesien 2013

kolory wlosow jesien 2013

 

źródło: fashiontrendseeker.com

Zobacz również