Amerykański look dla DSquared2

fryzura retro dlugie wlosyNa pokazie DSquared2 Wiosna/Lato 2014 w Mediolanie królowały fryzury będące luźną interpretacją amerykańskiego stylu lat 50-tych. Stylizacje nawiązywały do stylu ówczesnej bohemy i wakacji w ekskluzywnych kurortach – w Miami, Las Vegas, Hawanie i na Hawajach.

Projektanci  DSquared2 lubią podkreślać styl eleganckiej i zmysłowej kobiety. Nowa kolekcja prezentuje  tropikalne, seksowne akcenty przywodzące na myśl styl lat 50-tych, więc wykreowałem pełne objętości, subtelnie podniesione u nasady fryzury, które idealnie wpisują się w ten styl – powiedział Sam McKnight, globalny ambasador Pantene  Pro-V.

“Wakacyjny retro szyk” to wielki powrót do minionej ery, gdzie wypielęgnowany wygląd i perfekcyjny styl królowały na ekskluzywnych przyjęciach nad brzegiem basenu. Taki styl wymaga dużej dbałości o pielęgnację włosów. Sam, przy użyciu produktów Pantene Pro-V, stworzył nowoczesną wersję eleganckiego stylu lat 50-tych – fryzury pełne zdrowia i witalności, które mogliśmy podziwiać u modelek chodzących po wybiegu.

Jak zrobić taką fryzurę:

  • Zacznij od dokładnego umycia i nawilżenia włosów. Szampon i odżywka Pantene Pro-V Aqua Light stworzą doskonałą bazę dla tej fryzury.
  • Nałóż piankę Pantene Pro-V Większa Objętość na wilgotne włosy i susz je z dala od twarzy za pomocą okrągłej szczotki, aby dodać włosom objętości i odbić je od nasady.
  • Następnie użyj lokówki o średniej grubości (w zależności od grubości włosów), nawijaj włosy na lokówkę (pasmo po paśmie), przypinaj je na czubku głowy i zostaw do wystygnięcia loków – tak długo, jak to możliwe.
  • Usuń klipsy i przeczesz włosy miękką szczotką.
  • Delikatnie podtapiruj grzebieniem zewnętrzną warstwę włosów, tuż przy skórze głowy.
  • Sięgnij po bardzo miękką szczotkę i zaczesz włosy na tył głowy.
  • Spryskaj włosy lakierem Pantene Pro-V Większa Objętość, w celu utrwalenia i zdyscyplinowania fryzury. Na zakończenie sięgnij po Serum Scalające Rozdwojone Końcówki Pantene Pro-V.

Galeria zdjęć z pokazu:

Fryzura retro DSquared2

Picture 1 of 6

Fryzura retro DSquared2

Zobacz również