8 trendów na 2017 rok, które będą wszędzie!

Nowy rok nadchodzi, ale już teraz widać wyraźnie jakie będą najpopularniejsze trendy w 2017. W odróżnieniu od czasami bardzo oryginalnych fryzur z wybiegów mody, poniższe trendy będzie można dostrzec praktycznie wszędzie – począwszy od ulicy, a na eleganckich balach kończąc.

1. Super gładkie włosy

Pora wyciągnąć z szafy prostownicę. Proste, lśniące włosy z przedziałkiem po środku będą jednym z najważniejszych trendów w 2017 roku. Jednak musicie pamiętać, że taka fryzura będzie świetnie wyglądała jedynie kiedy włosy wyglądają zdrowo – a nie na wysuszone, także pamiętajcie o odpowiednich kosmetykach zanim zaczniecie prostować włosy.

fryzury-2017-gladkie-wlosy

2. Wysoki kucyk

W 2016 roku wysokie kucyki były modne, ale to 2017 będzie szczytem ich popularności. Nieważne czy lekko potargane czy idealnie gładkie – kucyki w każdej formie będą hitem, tym bardziej, że łączą w sobie elegancję i prostotę przygotowania.

hair trends 2017 wysoki kucyk

3. Płaskie fale na włosach

Ani mocno skręcone, ani falujące – a właśnie płaskie, można powiedzieć bardzo delikatne fale będą szalenie modne. Na pewno dostrzeżecie takie fryzury u gwiazd – tak jak choćby poniżej na zdjęciu, na którym płaskie fale ma Kendall Jenner.

fryzury-2017-plaskie-fale

4. Odrastające włosy i grzywki

Rok 2017 dla niektórych dziewczyn będzie stał pod znakiem zapuszczania włosów… i bardzo dobrze. Odrastające grzywki i włosy za ramiona będą bardzo modne. Szczególnie jeśli połączy się je z przedziałkiem po środku.

hair trend 2017 odrastajace grzywki

5. Włosy w stylu Cher

Przedłużane włosy nie odejdą w zapomnienie. W ostatnich miesiącach miały je między innymi Rihanna czy Kardashianki. Wygląda na to, że z początkiem roku będziemy mieli jeszcze więcej przykładów takich fryzur.

fryzury-2017-wlosy-w-stylu-cher

6. Zawinięte włosy

To zdecydowanie najłatwiejsza z fryzur, którą dziś prezentujemy, pod względem samodzielnego ułożenia. Jedyne co trzeba zrobić to przerzucić włosy na jedną stronę dodając im mnóstwo objętości.

wlosy zawiniete na bok

7. Włosy gładkie i lśniące

Kim Kardashian czy Gigi Hadid to pierwsze z celebrytek, które zaprezentowały się w takiej fryzurze. Gładkie i lśniące włosy, wyglądające trochę jak wet look, to fryzura, która dobrze pasuje zarówno na wyjście ze znajomymi jak i elegancki bankiet. Nałóżcie dość dużo kremu do stylizacji od końcówek do środkowej części włosów i gotowe.

fryzury-2017-gladkie-i-lsniace-wlosy

8. Golden Bronde

Na koniec został kolor, który będzie wyjątkowy bowiem w zależności od rodzaju światła włosy mają albo kolor blondu albo złotego brąz. Dlatego też trend nazwany został z angielska Golden Bronde. Jest to ciepły kolor, który pasuje praktycznie do każdego rodzaju cery. Dlatego jeśli nigdy nie rozważałaś wcześniej farbowania włosów na blond – może to jest właśnie Twój rok aby zrobić taką zmianę.

fryzury-2017-golden-bronde

Zobacz również