6 fryzur na lato 2018

Wakacje w pełni, dlatego też przygotowaliśmy zestawienie fryzur, które będzie można dostrzec praktycznie wszędzie podczas letnich miesięcy. Na pewno będziecie chciały skorzystać, z którejś z naszych inspiracji. Cokolwiek wybierzecie będzie to dobry wybór.

1. Gładka fryzura  

Margot Robbie wygląda wręcz fantastycznie w tym trochę retro stylu. Ma idealną długość włosów, bo można je stylizować i układać zarówno w górę jak i w dół. 

2. Fryzura stylizowana na lata 70

Taka fryzura wygląda równie dobrze w 2018 roku. 

3. Wyrazisty styl

Końcówki włosów zostały w tym przypadku ścięte brzytwą a nie nożyczkami, co w efekcie dodaje fryzurze charakteru.

4. Bob z kręconych włosów

Krótkie włosy dają praktycznie tyle samo możliwości co długie włosy. A poniższa fryzura to na to doskonały dowód. Jednego dnia włosy można ułożyć gładko z przedziałkiem na środku a drugiego je skręcić. Obie wersje wyglądają świetnie.

5. Krótka grzywka

Na pewno nie raz niechcący miałyście coś takiego na głowie kiedy same próbowałyście skrócić grzywkę, a tu proszę coś takiego zaprezentowała Emma Watson. Krótkie grzywki mają teraz swoje 5 minut.

6. Subtelna grzywka na bok

Grzywki zaczesywne na bok powracają w wielkim stylu ale nie musicie się rzucać od razu na ten trend. W przypadku fryzury ze zdjęcia fantastycznie wyglądają subtelne pasma z przodu, które podkreślają kształt twarzy.

Zobacz również