5 kolorów włosów, które warto wypróbować jesienią.

Co rok sytuacja wygląda podobnie. Po lecie włosy mają ten charakterystyczny wygl1ąd, kiedy poddane są dość długiemu działaniu słońca. Jednak kiedy pora wrócić do pracy i ułożonego planu dnia, trzeba też zająć się włosami, a przede wszystkim ich kolorem. 

Przygotowaliśmy zestawienie pięciu kolorów włosów, które będą najmodniejsze tej jesieni. Oto one:

1. Kolor miedzi

Będzie to wymagający kolor, ale też absolutnie najbardziej trendy w tym sezonie. Ważne jest żeby trzymać się półtonów miedzianych, a unikać bordowych i burgundowych. Bądźcie też przygotowane na częstsze wizyty w salonach, na odświeżanie koloru. Jednak kolor ten jest zdecydowanie warty każdej poświęconej na niego minuty!

2. Kolor kasztanowy

Odcienie brązu są oczywistym wyborem na jesień, jednak w tym roku chodzi o dodanie im głębi. Ten kolor z delikatnymi odcieniami cynamonu doskonale pasuje praktycznie do każdego rodzaju cery, a co najlepsze bardzo łatwo go uzyskać.W tym roku będzie jednym z dominujących trendów jesienno-zimowych.

3. Truskawkowy blond

To co jest najlepsze w tym kolorze, to to, że mogą nosić zarówno blondynki jak i dziewczyny z rudymi włosami. Uzyskanie takiego efektu jest bardzo łatwe dla jednych i drugich. Zdecydowanie warto spróbować.

4. Ciemniejszy platynowy blond

Platynowe włosy w dalszym ciągu będą modne, ale jesienią zobaczymy je w odrobinę zmienionej wersji. Będą to bardziej beżowe, matowe odcienie, które niezmiennie będą przyciągały wzrok.

5. Miodowy blond

Jesień to czas na ciepłe odcienie i tak właśnie będzie się działo z blondem. Pora na tony miodowe oraz naturalne odrosty, ale utrzymane pod kontrolą.

zdjęcie: Allef Vinicius (ig: @seteales) / Unsplash.com