3 nowe trendy w koloryzacji włosów do wypróbowania latem

Do lata coraz bliżej warto więc rozejrzeć się za pomysłami na kolory włosów, które będziecie nosić w piękne upalne dni podczas tegorocznych wakacji. W nadchodzącym sezonie na pierwszy plan wybijają się dość mocno trzy kolory, albo może lepiej będzie określić je jako inspiracje kolorystyczne. Każda z nich przynosi coś nowego, zaskakującego i świeżego.

Odcienie błękitu

niebieskie koncowki

Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że niebieski nie jest dobrym kolorem do tego aby nakładać go na włosy, jednak w ostatnich latach wiele gwiazd zarówno z show biznesu jak i modelek z pokazów mody eksperymentowało z błękitami. I faktycznie jeśli połączy się je z ciemnymi włosami – mokką, albo czekoladą, to efekt mamy zaskakująco dobry. Może się okazać, że w tym roku będzie to jeden z najgorętszych trendów.

Rose Gold czyli Różowe Złoto

kolor wlosow rose gold rose gold wlosy wlosy rose gold

Drugi na naszej liście nowych odważnych kolorów włosów jest różowe złoto. Kolor ten po raz pierwszy pojawił się w biżuterii, aby następnie przejść do mody, a jeszcze później do makijażu. Teraz czas na taki kolor włosów. Różowe złoto to jeden z najmodniejszych kolorów jaki pojawił się w ciągu ostatnich kilku lat. Taki kolor w przypadku włosów to sprytny kompromis pomiędzy blondem, a rudym odcieniem. Jeśli nie jesteście zdecydowane na całkowitą zmianę, można ten kolor nałożyć tylko na kilka pasemek i zmiksować go w ten sposób z blond włosami. Nie pożałujecie takiej zmiany.

Platynowy blond

platynowy blond christina aguilera platynowy blond krotkie wlosy platynowy blond wlosy krotkie

Oczywiste jest, że w wakacje blondynki cieszą się znacznie większym zainteresowaniem i zwyczajnie lepiej się bawią. Czemu więc nie stać się taką blondynką, choć na dwa wakacyjne miesiące? Platyna to ostatnio przebój jeśli chodzi o kolory włosów, a już na szczyty wyniosła go Miley Cyrus, która farbując swoje włosy bardzo wyraźnie zmieniła swój wizerunek.

źródło: fashiontrendseeker.com

Zobacz również