3 fryzury na 2020! To będzie modne w nowym roku!

[showads ad=Inside] Gdy wkraczasz w nowy rok, możesz poczuć, że chcesz zapomnieć o przeszłości i stworzyć nową przyszłość. Jeśli masz ochotę na świeży wygląd, jeśli chcesz zabłysnąć to jesteś w dobrym miejscu aby dowiedzieć się co pozwoli Ci osiągnąć taki efekt.

Bob będzie rządził!

Najmodniejszą wersją będzie fryzura odbiegająca odrobinę od standardowego boba. W 2020 roku bob nie będzie idealny jak wycięty przy linijce. Będzie liczyć się tekstura oraz postrzępione końce.

Długie włosy

Coraz częściej słychać głosy, że popularne ostatnio fryzury typu lob, powoli odejdą, a ich miejsce zajmą dłuższe włosy. W 2020 roku na pierwszy plan wyjdzie objętość włosów i warstwy, które będzie można dowolnie układać.

Włosy średniej długości + shag

Średnia długość nadal będzie trendy, ale uwaga trzeba zadbać aby nie były to ani długie ani krótkie włosy. Długość w tym przypadku ma znaczenie. Do takiej długości idealnie będzie pasował „shag” czyli trochę roztrzepane włosy. Zobaczcie jak to powinno wyglądać.

Ale to nie wszystko, my wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze. Oprócz nich spodziewajcie się także skrajności – zarówno krótkie fryzury typu pixie jak i bardzo, bardzo długie włosy będą się pojawiać. Zapowiada się ciekawy rok, a naszym zdaniem będzie stał pod znakiem „niegrzecznego”, boba z fajnymi teksturami i postrzępionymi końcami. Taka fryzura jest bardzo wdzięczna, bo może być bazą do wielu ciekawych stylizacji.

[showads ad=Inside] [showads ad=Inside] [showads ad=Inside]